Wanneer het gaat om duurzame gordijnen zijn er diverse leveranciers die op een milieuvriendelijke manier produceren. Bij Jacobs en Jacobs Woonsfeermakers bieden we verschillende duurzame gordijnen producten aan.
Een van de merken is Luxaflex®, wiens duurzaamheidsstrategie gericht is op comfort, energiebesparing, verantwoorde materialen en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Luxaflex®'s "Greenscreen Sea-Tex" programma transformeert plastic afval tot hoogwaardig weefsel voor de productie van stijlvolle rolgordijnen en jaloezieën. Daarnaast is er ook de nieuwe Duette® Shades®-lijn, deze bestaat uit 40% gerecyclede pet-flessen, verkrijgbaar in diverse kleuren.
De Ploeg richt zich ook op duurzaamheid en heeft onlangs een nieuwe gordijnencollectie gelanceerd, die op een klimaatvriendelijke manier geproduceerd is en past in elke interieurstijl. De reststoffen worden hergebruikt voor de productie van kussens, plaids, tassen en etuis.
Artelux is een gecertificeerde fabrikant die werkt met duurzame materialen zoals linnen. Tot slot heeft Kendix de REDUCE, RE-USE EN RECYCLE collectie opgezet, waarbij reststoffen worden hergebruikt en upcycling centraal staat.
Vind je het nog lastig om te kiezen welk duurzaam materiaal en welke soort de beste keuze voor jou is? Kom dan snel de collecties bekijken in onze winkel in Heesch en laat je adviseren door onze experts.